Прості способи збільшити ресурс двигуна автомобіля

Далеко не у кожного сучасного автомобіля ресурс двигуна досягає 350-400 кілометрів. Експерти стверджують, що чим простіше конструкція двигуна, тим він надійніший. Ніяких турбонаддувів, безпосередніх вприськов і багатоциліндрових моторів. Але експерти також говорять, що можна збільшити ресурс будь-якого силового агрегату...

Прості способи збільшити ресурс двигуна автомобіля - today.ua

Найголовніше - добре доглядати за двигуном, проводити своєчасне техобслуговування. Про це, звичайно, знає, напевно, кожен водій. Але чомусь багато водіїв про це забувають.

Звичайно, на обслуговування моторів потрібен час, певні знання, навички. До того ж, обслуговування деяких силових агрегатів складніше, ніж інших. Наприклад, мотори Renault простіше обслуговувати, ніж силові агрегати Hyundai і Kia.

Тим не менш, не потрібно лінуватися робити своєчасне техобслуговування. В іншому випадку не дивуйтеся, що "серце" вашої машини швидко зношується.

Тепер давайте поговоримо про ще один дуже важливий момент - про систему охолодження двигуна. Якщо силовий агрегат часто перегрівається, то ні про який ресурс навіть мріяти не потрібно. Висновок простий - система охолодження повинна безперебійно працювати.

Прості способи збільшити ресурс двигуна автомобіля Ще один важливий момент - прогрів мотора. Багато водіїв упевнені, що прогрівати двигун сучасного автомобіля не потрібно ні взимку, ні тим більше влітку. Але вони сильно помиляються. Мотор машини потрібно гріти перед початком руху в будь-яку пору року. Чому - читайте в нашому матеріалі...

Крім того, ресурс двигуна зменшують система Старт/стоп, занадто рідке масло та ін.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.