Прості поради, як не заснути за кермом

Багато людей під час війни змушені їхати у безпечні райони України на своїх автомобілях. Тривале керування автомобілем дуже втомлює. Сьогодні ми розповімо, як не заснути за кермом під час подорожі.

Прості поради, як не заснути за кермом - today.ua

Насамперед, перед поїздкою потрібно добре виспатися. Здоровий сон повинен бути не менше ніж 7 годин. Однак перед поїздкою потрібно поспати довше.

Найкраще не вирушати в поїздку в години, коли ви зазвичай спите. Перед поїздкою не вживайте медичних препаратів, які викликають сонливість.

Якщо є пасажири – розмовляйте із ними. Справа в тому, що цікава розмова добре стимулює роботу головного мозку.

Прості поради, як не заснути за кермом Крім того, повітря в салоні автомобіля має бути прохолодним - це вас підбадьорить. Робіть зупинки кожні дві години, навіть якщо вам здається, що ви не втомилися. Під час зупинки займіться фізичними вправами або подрімайте 15-20 хвилин.

Якщо ви впіймали себе на думці, що тільки-но моргнули, позіхаєте, якщо вам важко тримати очі відкритими, не можете згадати, який останній дорожній знак проїхали, руки стали важкими, мимоволі відпускаєте педаль газу, то настав час зробити зупинку.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні планують скасувати сертифікацію автомобілів.