Продажі Toyota Land Cruiser 300 в Україні почнуться 6 серпня

В Україні офіційні продажі нового позашляховика Toyota Land Cruiser 300 почнуться 6 серпня 2021 року. В цей же день стануть відомі комплектації і ціни цієї новинки для українського ринку.

Продажі Toyota Land Cruiser 300 в Україні почнуться 6 серпня - today.ua

На даний момент ми знаємо, що в Україні Land Cruiser 300 буде продаватися як мінімум в трьох комплектаціях. Компанія Toyota в своїй презентації показала три комплектації свого нового позашляховика - Premium, Prestige і GR Sport.

Любителям офф-роуда особливу увагу потрібно звернути на комплектацію GR Sport. Вона підготовлена для бездоріжжя.

Новий Land Cruiser побудований на новій платформі GA-F, в його конструкції широко використовується алюміній. Завдяки новій платформі новий Крузак володіє поліпшеними характеристиками руху по асфальту і бездоріжжю.

Продажі Toyota Land Cruiser 300 в Україні почнуться 6 серпня Знаменитий позашляховик зберіг свій традиційний стиль, але отримав кілька сучасних елементів. У салоні з'явився 12,3-дюймовий дисплей мультимедійної системи.

У лінійці двигунів немає традиційного V8. Замість нього запропонували два нових твін-турбо двигуна V6 - 3,5 л бензиновий і 3,3 л дизельний, які працюють разом з новою 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач. У майбутньому, можливо, покупцям запропонують гібридну версію.

 

Продажі Toyota Land Cruiser 300 в Україні почнуться 6 серпня Раніше стало відомо, що в Японії Toyota заборонила покупцям перепродувати новий Land Cruiser 300 протягом року.