Проблему палива в Україні хочуть вирішити до осені

Дефіцит бензину та дизельного палива в Україні, що виник наприкінці травня, зникне до осені поточного року. Таку заяву зробив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Проблему палива в Україні хочуть вирішити до осені - today.ua

За його словами, зараз паливо в Україну постачають із Євросоюзу, зокрема з Бельгії. Проте через логістичні проблеми поки що неможливо задовольнити весь попит на паливо в Україні.

Міністр наголосив, що до осені ситуація з паливом у нашій країні має стабілізуватися.

Проблему палива в Україні хочуть вирішити до осені Тим часом, раніше деякі експерти зробили прогноз, що на Україну через кілька тижнів може чекати новий виток паливної кризи. Особливо тривожна ситуація складається із дизельним паливом. Справа в тому, що аграріям потрібне дизельне паливо для збирання врожаю. Дизель також у великій кількості потрібен логістичним компаніям, які вивозять зерно за кордон на вантажівках, оскільки зараз немає можливості відправляти його через морські порти.

Крім того, попит на паливо не можна задовольнити бензовозами. Потрібні постачання залізницею, а її інфраструктуру обстрілюють російські окупанти. Також окупанти обстрілюють нафтобази та НПЗ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, на скільки українські АЗС завищують ціни.