Про яку небезпеку для мотора в спеку не знають багато водіїв

Серпень в Україні розпочався з дощів, але синоптики ще обіцяють українцям спекотні дні цього літа. Тому не зайвим буде сьогодні розповісти про одну небезпеку для двигуна у спеку, про яку не знають багато водіїв.

Про яку небезпеку для мотора в спеку не знають багато водіїв - today.ua

Як відомо, двигун – це найдорожчий агрегат в автомобілі. Тому йому потрібно приділяти увагу не лише взимку, за важких умов експлуатації, а й улітку, коли, здавалося б, гарний час для автомобілів.

Напевно, кожен водій знає, що влітку найчастіше проблеми із двигуном виникають через перегрівання. Перегрів відбувається через проблему з системою охолодження або через те, що двигун виробляє більше тепла, ніж потрібно.

Крім того, влітку двигун може залишитися без мастила. Також швидко зношує двигун занадто велике навантаження, якщо, наприклад, влітку возити причіп на дачу.

Про яку небезпеку для мотора в спеку не знають багато водіїв Ще одна небезпека – поїздка запиленими дорогами. Про неї чомусь мало говорять. Але не так вже й рідко буває, що через занадто сильне забруднення повітряного фільтра двигуна проривається штора, яка фільтрує. Через це бруд потрапляє у силовий агрегат, що може призвести до його капремонту.

Тому якщо ви знаєте, що на вас попереду чекають запилені дороги, то не забудьте взяти з собою запасний фільтр. Також потрібно перевірити впускний тракт, щоб він не був розгерметизований.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун перед покупкою вживаного автомобіля.