Уряд дозволив підняти ціни на бензин вище 30 грн

В Україні з'явилися нові розрахунки "Нафтогаз України" середньої вартості бензину і дизельного палива, від якої АЗС можуть робити свою націнку. Операторам паливного ринку дозволили підняти ціни на бензин вище 30 гривень, свідчать дані Мінекономіки.

Уряд дозволив підняти ціни на бензин вище 30 грн - today.ua

Зокрема, розрахункові ціни для бензину збільшилися з 24,92 гривень до 25,82 гривень за літр. Це означає, що вартість бензину на АЗС не може перевищувати 30,82 гривень за літр.

Розрахункові ціни для дизельного палива збільшилися з 20,91 гривень до 22,09 гривень за літр. Це означає, що вартість ДП на українських заправках не повинна бути більше 29,09 гривень за літр.

Нагадаємо, минулого місяця в Україні ввели державне регулювання роздрібних цін на основні види палива. Очікується, що держрегулювання цін буде тривати до тих пір, поки в нашій країні не скасують карантин, введений через СOVID-19.

Під державне регулювання цін не потрапляє преміальний бензин і преміальне дизельне паливо.

Раніше стало відомо, що азербайджанська компанія Socar веде переговори про покупку української мережі АЗС Glusco. Цю мережу заправок виставили на продаж в березні поточного року.