З'явилися перші фото найбільш дешевого нового Kia Sportage

Kia Sportage нового, п'ятого, покоління, дебютував раніше в поточному році. Його показали в одній з топових комплектацій. Тепер фотошпигуни помітили новий Sportage в базовій комплектації і з механічною коробкою передач.

З'явилися перші фото найбільш дешевого нового Kia Sportage  - today.ua

Новий Sportage в базовій комплектації навіть зовні відрізняється від топової версії, хоча відмінностей між ними не дуже багато. Наприклад, у найдешевшого Sportage простіший малюнок решітки радіатора і колісні диски не дуже великого діаметру.

Салон оброблений тканиною, на боковинах передніх сидінь є вставки шкірозамінника. Комусь може не сподобатися монопанель приладової панелі і інформаційно-розважальної системи, яка отримала товсті рамки. У більш дорогих комплектаціях салон виглядає краще. У топових комплектаціях є два 12,3-дюймових дисплея.

З'явилися перші фото найбільш дешевого нового Kia Sportage Для Європи Kia запропонує спеціальну версію Sportage. Вона від глобальної версії відрізняється укороченою колісною базою, а також глухими задніми стійками даху.

У лінійку двигунів увійдуть кілька силових агрегатів. Буде версія з гібридною силовою установкою PHEV з 1,6 л бензиновим двигуном з турбонаддувом, електромотором і літій-іонним акумулятором.

З'явилися перші фото найбільш дешевого нового Kia Sportage Нагадаємо, раніше в Мережі показали оновлений позашляховик Kia Telluride.