Отримати водійські права стало важче: в автошколах України з'явилися 250 нових питань

Автор: Максимов Віталій

В Україні майбутні водії тепер можуть готуватися до складання теоретичного іспиту з питань, для яких як зразок взяли французькі стандарти. Головний сервісний центр МВС розробив нові тестові питання для квитків на теоретичний іспит.

Отримати водійські права стало важче: в автошколах України з'явилися 250 нових питань - today.ua

Прес-служба Головного сервісного центру МВС повідомила, що загалом розроблено понад 250 нових тестових питань. Ознайомитись з ними можна на сайті цього відомства.

Чому тестові питання адаптовані до французького формату? ГСЦ МВС пояснює це тим, що у Франції велику увагу приділяють підвищенню культури керування загалом, поєднанню теоретичних та практичних навичок керування, безпеки ДР, а також прийняттю рішень в екстремальних ситуаціях.

Отримати водійські права стало важче: в автошколах України з'явилися 250 нових питань Нагадаємо, після введення в Україні військового стану через повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ стало простіше вчитися в автошколах і отримувати посвідчення водія.

Популярні зараз

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У чому це виявилося? Наприклад, поменшало теоретичних тем. Крім того, наступного місяця у нашій країні зміниться процес підготовки та перепідготовки водіїв. Для отримання посвідчення водія потрібно буде зробити п'ять "кроків".

Тим часом, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль запропонував скасувати в Україні безкоштовне розмитнення євроблях.