Повістки у військкомати почали вручати в чергах на АЗС

У Мукачеві (Закарпатська область) представники військкоматів скористалися дефіцитом палива, через що на АЗС стоять великі черги, та почали роздавати повістки серед водіїв, які хочуть заправити свої автомобілі.

Повістки у військкомати почали вручати в чергах на АЗС - today.ua

Про цю ситуацію на Закарпатті стало відомо від користувачів у соціальних мережах.

Співробітники військкоматів вручають повістки, як і належить, під підпис водіям призовного віку. Вони ходять уздовж черг на АЗС і дивляться хто з чоловіків відповідного віку. Після цього представники військкоматів вручають їм повістки.

Чинне українське законодавство не забороняє роздавати повістки у військкомати у громадських місцях. Тому до дій військовослужбовців у Мукачеві не може бути жодних претензій.

Повістки у військкомати почали вручати в чергах на АЗС До речі, після початку загальної мобілізації через початок повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну повістки у багатьох областях активно вручають водіям на блокпостах. Законодавство також це не забороняє. Крім того, військові ЗСУ вручають повістки у військкомати водіям, які порушують правила дорожнього руху.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні на три місяці продовжили безплатне розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.