В Україні поступово закінчується паливна криза - Зеленський

Президент Володимир Зеленський вважає, що в Україні поступово закінчується паливна криза, яка спричинена злочинними діями російських окупантів.

В Україні поступово закінчується паливна криза - Зеленський - today.ua

Глава держави наголосив на те, що поступово відбувається наповнення ринку паливом, незважаючи на те, що російські окупанти продовжують обстрілювати цивільну інфраструктуру, зокрема нафтобази, дороги, мости та залізничні станції.

Нагадаємо, дефіцит палива утворився наприкінці квітня. Однак, незважаючи на ворожі обстріли, постачання палива з країн Європи зростає. Так, у травні до нашої країни ввезли близько 300 000 палива, а у червні – у 2 рази більше.

В Україні поступово закінчується паливна криза - Зеленський Тим часом, попит на паливо до кінця не задоволений. Директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін вважає, що зараз паливний ринок у нашій країні наповнений приблизно на 75%. Найкраще ситуація з паливом у західних областях, а гірше – у східних, центральних та північних областях. Він пояснює це тим, що в ці регіони збільшилися терміни доставки палива.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль порекомендував українцям пересідати з бензинових та дизельних автомобілів на електромобілі. Він не виключив повторення паливної кризи.