Порт Чорноморська забитий б/в автомобілями - їх не забирають

Склад морського порту Чорноморська станом на кінець січня 2022 року практично повністю забитий б/в автомобілями, які прибули в Україну з Південної Кореї. Автотрейдери та логістичні компанії не хочуть їх забирати. Про причину ситуації, що склалася, розповів USM.

Порт Чорноморська забитий б/в автомобілями - їх не забирають - today.ua

На даний момент на складі порту Чорноморськ знаходиться більше 2500 б/в автомобілів з Південної Кореї. Якщо за тиждень зі складу не вивезуть щонайменше 1200 автомобілів, то наступне судно вивантажувати буде нікуди. А наступне судно до Чорноморська прибуде на початку лютого.

Така ситуація склалася через індикативні ціни на автомобілі, імпортовані з Південної Кореї. Виявляється, у середньому ціни завищено на 2000 доларів за одну машину.

Наразі порт Чорноморська приймає партії автомобілів, замовлених у листопаді - на початку грудня 2021 року, до ухвалення рішення про індикативи. Після введення індикативів кількість відвантажених із Південної Кореї машин скоротилася вдвічі. Експерти вважають, що у лютому цей показник може зменшитися утричі.

Порт Чорноморська забитий б/в автомобілями - їх не забирають Постачальники не хочуть забирати б/в корейські автомобілі за новою ціною, яка помітно дорожча, ніж замовляли клієнти. В результаті в порту Чорноморська відбулося затарювання складу. Що буде надалі – поки що сказати важко. Слідкуватимемо за розвитком ситуації.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, що буде з вживаними автомобілями в Україні в 2022 році.