Поліція розповіла водіям, як уникнути ДТП на зимовій дорозі

У багатьох регіонах України останнім часом настала справжня зима. У Карпатах, наприклад, у деяких регіонах температура повітря опустилася до 21 градуса морозу. За таких погодних умов зростає ризик ДТП, тому Патрульна поліція України розповіла водіям, як уникнути аварій на зимовій дорозі...

Поліція розповіла водіям, як уникнути ДТП на зимовій дорозі - today.ua

Насамперед поліцейські порадили водіям не бути самовпевненими. Якщо водійський досвід невеликий, а технічний стан машини та погодні умови викликають сумніви, то найкраще скористатися громадським транспортом.

Правоохоронці наполегливо рекомендують перед кожною поїздкою уважно перевіряти гуму, фари, склоочисники та акумулятор. Також потрібно обов'язково перевірити гальма.

На зимовому шляху треба їхати плавно, без різких рухів кермом. Крім того, поліцейські нагадали водіям, що за таких погодних умов потрібно рівномірно та виважено користуватися педалями, тримати дистанцію, вибирати безпечну швидкість та гальмувати заздалегідь.

Потрібно пам'ятати, що перехрестя, нерегульовані пішохідні переходи, зупинки є потенційно небезпечними ділянками, тому при наближенні до них будьте дуже обережними. До того ж не забувайте про те, що взимку із-за льоду стають небезпечними мости та естакади.

Крім того, поліцейські рекомендують взимку уважно стежити за іншими учасниками дорожнього руху, зокрема за пішоходами. Перед школами та пішохідними переходами треба пригальмовувати.

Нагадаємо, раніше експерти назвали головні помилки водіїв узимку.