Поліція назвала ознаки підроблених “прав“

Деякі українські водії з різних причин використовують підроблені посвідчення водія, за що в нашій країні передбачається кримінальна відповідальність. Прес-служба Патрульної поліції Києва назвала ознаки підроблених "прав".

Поліція назвала ознаки підроблених “прав“ - today.ua

Зокрема, під час перевірки посвідчення водія патрульні поліцейські насамперед звертають увагу на бланк (чи відповідає він встановленому зразку) і на шрифт (теж, чи відповідає він встановленому зразку).

Крім того, документ перевіряють за базами даних. У фальшивих посвідчень водія інформація не відповідає даним з електронної бази.

Поліція назвала ознаки підроблених “прав“

Так, у Києві на проспекті Романа Шухевича нещодавно патрульні поліцейські зупинили автомобіль Citroеn, водій якого порушив комендантську годину. Під час перевірки виявилося, що у нього бланк посвідчення водія не відповідає встановленому зразку, як і шрифт. І подальша перевірка показала, що дані документа не відповідають електронному реєстру.

Внаслідок цього на місце події викликали слідчо-оперативну групу. За підробку документів є кримінальна відповідальність.

Поліція назвала ознаки підроблених “прав“

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Одесі група зловмисників заробляла на підробці посвідчень водіїв до 5 млн гривень на місяць.