Поліція нагадала водіям, як потрібно їздити по мокрій дорозі

Автор: Максимов Віталій

Синоптики прогнозують незабаром дощі на більшій частині території України. Патрульна поліція Київської області вважає, що водіям потрібно згадати правила керування автомобілем під час дощу.

Поліція нагадала водіям, як потрібно їздити по мокрій дорозі - today.ua

У поліції нагадали, що під час дощу водії повинні дотримуватися безпечної дистанції, не перевищувати дозволену швидкість і не робити ризикованих маневрів. Заздалегідь знижувати швидкість перед поворотами, перехрестями, світлофорами і нерегульованими пішохідними переходами.

Педаль гальма натискайте плавно. Це убезпечить машину від знесення на мокрій дорозі і дозволить іншим водіям побачити ваш маневр заздалегідь.

Обов'язково знижуйте швидкість перед калюжами. Якість доріг в нашій країні ще далека від ідеального, тому під калюжею може бути яма.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Також потрібно увімкнути ближнє світло фар або протитуманні ліхтарі. Правоохоронці радять триматися подалі від вантажівок, щоб бруд з-під їх коліс не потраплял на лобове скло.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо ж через дощ видимість дуже погана, то поліція рекомендує зупинитися. Так ви уникнете потрапляння в ДТП, ризик якого сильно збільшується при поганій видимості.

Раніше ми розповіли, як правильно підготувати автомобіль до зими.