Поліція почала по-новому перевіряти стан доріг: що змінилося

1 жовтня 2021 року в Україні патрульна поліція почала обстежувати стан автомобільних доріг. У нинішньому році комісійний огляд автомобільних доріг відрізняється від попередніх, повідомив заступник глави Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Поліція почала по-новому перевіряти стан доріг: що змінилося - today.ua

Тепер поліція для проведення огляду буде використовувати дорожні лабораторії інструментальної перевірки стану вулично-дорожньої мережі.

Зокрема, поліцейські зможуть перевірити наскільки дорога рівна, коефіцієнт зчеплення, ухили проїжджої частини, світловідбиваючу здатність дорожньої розмітки, а також визначати відстань видимості дороги, освітленість і яскравість дорожнього покриття і дорожніх знаків.

Поліція почала по-новому перевіряти стан доріг: що змінилося Білошицький підкреслив, що такі пересувні лабораторії є в кожному підрозділі патрульної поліції, в кожній області. Це означає, що стан автомобільних доріг по-новому будуть перевіряти в кожному регіоні Укріани.

Передбачається, що завдяки цьому нововведенню українські автомобільні дороги стануть кращими і, як наслідок, безпечніше.

Поліція почала по-новому перевіряти стан доріг: що змінилося Нагадаємо, раніше стало відомо, де в Україні з'являться перші автобани і скільки буде потрібно платити за проїзд по ним.