Поляки показали чергу з євроблях біля кордону на 25 км

У Польщі біля державного кордону ще більше збільшились черги з автомобілів на іноземних номерах, які хочуть ввезти до України. У Медике черга розтягнулася на 25 кілометрів.

Поляки показали чергу з євроблях біля кордону на 25 км - today.ua

Польські журналісти зазначають, що черга починається на вулиці Краківській у Перемишлі та триває до села Медик, біля якого знаходиться пункт пропуску до України. Загальна довжина цієї черги з автомобілів становить понад 25 кілометрів.

І така ситуація на всіх пунктах пропуску, якими можна ввезти в Україну євробляхи. Щоправда, подекуди черги менше. Водіям доводиться кілька днів чекати, коли настане їхня черга в'їзду на територію України.

Поляки показали чергу з євроблях біля кордону на 25 км Жителі села Медик кажуть, що вони ще ніколи раніше таких гігантських черг із автомобілів не бачили.

Черги утворилися з кількох причин. По-перше, автомобілів справді дуже багато. По-друге, у багатьох автомобілів немає належним чином оформлених документів, що ускладнює їх ввезення.

Поляки показали чергу з євроблях біля кордону на 25 км Нагадаємо, в Україні закінчується безкоштовне розмитнення автомобілів на іноземних номерах. З 1 липня 2022 року за розмитнення знову потрібно буде платити.

Поляки показали чергу з євроблях біля кордону на 25 км Раніше ми розповіли, що потрібно обов'язково зробити після покупки б/в автомобіля.