Показані перші зображення нового Kia Sportage

В Інтернеті показали рендерні зображення Kia Sportage нового, п'ятого, покоління. Ця новинка з'явиться у продажу в 2021 році.

Показані перші зображення нового Kia Sportage - today.ua

Рендерні зображення зроблені на основі шпигунських фотографій нового Sportage, які раніше вже були в Мережі, а також на базі елементів дизайну нового Hyundai Tucson. Автомобіль на рендерах вийшов красивим і сучасним. Сподіваємося, що справжній кросовер буде приблизно таким же.

Новий Sportage за своїми розмірами буде трохи більше, ніж модель попереднього, четвертого, покоління. Завдяки цьому у нього стане просторіше салон.

Раніше повідомлялося, що Sportage нового покоління отримає такі ж силові агрегати, як і новий Tucson.

Показані перші зображення нового Kia Sportage Це означає, що потрібно очікувати 1,6 л бензиновий і дизельний двигуни з турбонаддувом, а також чотирициліндровий 2,5 л мотор без наддуву і «м'яку» гібридну версію з 1,6 л двигуном. Пізніше покупцям запропонують версію з повною гібридною силовою установкою.

Показані перші зображення нового Kia Sportage Kia Sportage 2022 і Hyundai Tucson 2021

В Україні новий Kia Sportage в базовій комплектації коштує від 532 467 гривень. Він оснащується 1,6 л бензиновим двигуном, який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.