Поїздки автомобілів між регіонами - COVID-документи не потрібні, але є умова

В Україні у зв'язку з епідемією коронавирусу вступили в силу нові правила пасажирських перевезень між областями. Згідно з новими правилами, при міжрегіональних поїздках водії та пасажири легкових автомобілів не повинні бути обов'язково вакциновані або мати при собі документ про негативному тесті на COVID-19, але є одна умова...

Поїздки автомобілів між регіонами - COVID-документи не потрібні, але є умова - today.ua

Зокрема, ця норма не поширюються на поїздки між регіонами на легковому автомобілі, якщо кількість пасажирів не більше п'яти (без урахування дітей до 14 років). При цьому пасажирів може бути більше 5, якщо вони є членами однієї сім'ї.

Потрібно відзначити, що тепер на міжрегіональних автобусах відповідальність за наявність COVID-документів несе пасажир. За їх відсутність будуть штрафувати на 17 000 гривень.

Пасажирам потрібно мати COVID-сертифікат про вакцинацію, оформлений через "Дію", іноземний COVID-сертифікат, документи про вакцинації (достатньо однієї дози вакцини), або негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на COVID-19, які діють 72 години

Нагадаємо, в Україні з 1 листопада 2021 року зміняться розмітка і дорожні знаки, правила зупинки і стоянки, з'являться діагональні пішохідні переходи, і загальні дороги для автомобілів і велосипедистів, з'явиться нова класифікація доріг.

Одне з найбільш спірних нововведень - обмеження швидкості за межами населених пунктів, які регулюються шириною розмітки.