Чому взимку водіям потрібно знімати верхній одяг

Взимку потрібен час, щоб прогріти салон автомобіля. Тому багато водіїв вважають за краще не знімати зимовий одяг, хоча в ньому часто не дуже зручно сидіти за кермом. Але взимку в автомобілі зимовий одяг потрібно обов'язково знімати по зовсім іншій причині...

Чому взимку водіям потрібно знімати верхній одяг - today.ua

Справа в тому, що тести німецького автомобільного клубу ADAC показали, що верхній зимовий одяг створює небезпеку отримати серйозну травму під час різкого гальмування.

Через одяг між ременем безпеки і тілом людини залишається деякий простір. При ДТП ремінь глибоко врізається в живіт, через що можуть пошкодиться внутрішні органи.

Тести показали, що особливо великий ризик пошкодження внутрішніх органів в цьому випадку у дітей.

Під час тестів німецькі експерти розігнали автомобіль з манекенами дорослих і дітей, одягнених в зимовий одяг і пристебнутих ременями безпеки, до 16 км/год, а потім його різко зупинили. Швидкість невелика, але в ситуації, яка була змодельована, ремені безпеки могли сильно нашкодити людям.

Саме тому німецькі експерти радять взимку водіям і пасажирам перебувати в салоні машини без зимового одягу. В такому випадку знижується ризик травми при ДТП.

Якщо ж не хочеться знімати теплу куртку, то, в крайньому випадку, ремінь безпеки можна пристебнути під нею, а не зверху.

Раніше патрульні поліцейські розповіли українським водіям, як взимку не потрапити в ДТП.