Чому взимку краще не залишати автомобіль у гаражі

Більшість автомобілістів упевнені, що взимку найкраще залишати автомобіль у кооперативному гаражі. Проте виявляється, не все так просто. У деяких випадках залишати машину взимку в гаражі категорично не можна...

Чому взимку краще не залишати автомобіль у гаражі - today.ua

У багатьох гаражах у нашій країні досі немає опалення та повітроводів, незважаючи на те, що надворі вже давно XXI століття. Іноді справа взагалі доходить буквально до абсурду – деякі власники гаражів закладають вентиляцію. Навіщо вони так чинять? Вони розраховують у такий спосіб "зберегти тепло".

Звісно, у таких гаражах взимку автомобілі найкраще не залишати. В іншому випадку не дивуйтеся, якщо одного разу виявите на своїй машині перші сліди корозії. Вона швидко з'явиться через надмірну вологість усередині гаража, у якого немає опалення та повітроводів.

Але буває інша проблема. Найчастіше в зимові місяці автомобіль залишають у гаражі в такому стані, в якому він туди заїхав. У кращому випадку водії прибирають сніг та лід, що знаходяться на найвиднішому місці.

В результаті через сніг, який тане, утворюється конденсат, що осідає на автомобілі. Але на ньому ще залишилися реагенти, якими взимку комунальники, як і раніше, посипають українські дороги. Все це теж спричиняє передчасну корозію.

Досвідчені водії, перш ніж залишати автомобіль на зиму в гаражі, спочатку дізнаються, яка у нього вентиляція, чи є опалення, яка там у зимові місяці температура та вологість. Якщо гараж проблемний, то краще залишати свою машину на паркінгу.

Нагадаємо, раніше назвали головні помилки, які взимку роблять водії.