Чому не можна протирати салон машини вологими серветками

В умовах пандемії коронавирусу практично у кожного водія в автомобілі є вологі антибактеріальні серветки. Вони приносять реальну користь. Однак, салон автомобіля такими серветками краще не протирати...

Чому не можна протирати салон машини вологими серветками - today.ua

До складу антибактеріальних серветок входять спирти. Вони, як правило, не особливо небезпечні для людини. Але якщо такими серветками користуватися занадто часто, то можна заробити дерматит.

Антибактеріальні серветки підходять для того, щоб протерти місця, до яких найчастіше торкається водій або пасажири. Наприклад, дверні ручки.

Однак, вони не підходять для повноцінної прибирання. Через них, наприклад, оббивка крісел може швидко прийти в непридатність і растрескаться.

Чому не можна протирати салон машини вологими серветками Тому для протирання салону потрібно використовувати спеціальні автомобільні серветки, а не ті, які призначені для рук.

Крім того, не потрібно бути впевненим, що спиртовмісні вологі серветки повністю вб'ють вірус. Справа в тому, що в них концентрація алкоголю менше 60%, хоча, звичайно, це краще, ніж звичайні вологі серветки.

ДЖЕРЕЛОCar.ru