Чому не потрібно перед зимою міняти легкосплавні диски на сталеві

Менше двох місяців залишилося до настання зими, тому настав час поговорити про підготовку автомобілів до холодів. Зокрема про те, потрібно чи ні перед груднем міняти легкосплавні диски на сталеві.

Чому не потрібно перед зимою міняти легкосплавні диски на сталеві - today.ua

Існує думка, що взимку їздити на легкосплавних дисках небезпечно, і тому нібито їх потрібно обов'язково міняти на сталеві. Але експерти стверджують, що це стереотип, який вже пора забути і не вірити йому.

Так, в аргументах про достоїнства і недоліки легкосплавних колісних дисків часто згадують про їх крихкість. Насправді вони можуть бути крихкими тільки при морозі нижче -40°C. У нашій країні такі температури зустрічаються надзвичайно рідко. Тому в даному випадку претензії до легкосплавних дисків не можна вважати обгрунтованими.

Водії, які взимку їздять на машинах зі сталевими дисками, говорять про те, що вони більш стійкі до бічних ударів. Аргумент дуже слабкий, адже ситуації, коли необхідна така якість, трапляються рідко.

Чому не потрібно перед зимою міняти легкосплавні диски на сталеві

Також прихильники сталевих колісних дисків часто говорять про ями, які можна не помітити під снігом. У містах такі ситуації зараз зустрічаються теж дуже рідко. Хоча, звичайно, де-небудь в сільській місцевості таке може статися.

Ще один міф - легкосплавні колеса взимку через реагенти схильні до корозії. Цей аргумент потрібно відкинути. У легкосплавних коліс хороший антикорозійний захист.

Раніше ми розповіли, як підготувати автомобіль до зими.