ПДР та штрафи у Польщі: що потрібно знати українцям на авто

Близько 2 мільйонів українців через вторгнення в Україну російські війська виїхали до Польщі. Багато хто – на автомобілях. Сьогодні ми розповімо про те, що потрібно знати українським автомобілістам, які виїжджають до Польщі.

ПДР та штрафи у Польщі: що потрібно знати українцям на авто - today.ua

Насамперед, врахуйте, що у Польщі у водія мають бути: ID-картка (паспорт), "права", техпаспорт, поліс страхування цивільно-правової відповідальності.

У Польщі водії повинні щороку завжди включати ближнє світло фар, створювати "коридор життя" для автомобілів екстрених служб, дотримуватися безпечної дистанції з транспортним засобом, який їде попереду, пропускати пішоходів, що виходять на пішохідний перехід, а також дотримуватися правила почергового виїзду машини з кожної смуги.

Якщо у водія з собою немає посвідчення водія, то його чекає штраф на суму від 1000 злотих. За перевищення швидкісного режиму штраф становить від 50 до 2500 злотих.

ПДР та штрафи у Польщі: що потрібно знати українцям на авто У Польщі, як і в Україні, передбачається серйозне покарання за керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння (більше 0,5 проміле). Штраф - від 50 до 30 000 злотих, а також позбавлення прав водія на строк до 3 років.

За використання телефону під час керування автомобілем у Польщі загрожує штраф у 500 злотих, а за непристебнутий пас безпеки штрафують на 100 злотих.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Польщі відкрили нові вакансії для українців.