Знову Hyundai: названо найбільш безпечні автомобілі

У США Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) назвав найбезпечніші автомобілі. У 2022 році найбільше нагород за безпеку у категоріях Top Safety Pick та Top Safety Pick+ отримав південнокорейський автогігант Hyundai.

Знову Hyundai: названо найбільш безпечні автомобілі - today.ua

Слід зазначити, що у 2022 році 65 автомобілів отрисмали нагороду TSP+ (вища оцінка за безпеку). У 2021 році таку нагороду отримали 49 машин.

Крім того, у 2022 році 36 автомобілів отримали нагороду TSP (висока оцінка за безпеку). У 2021 році таку нагороду здобула 41 машина.

Hyundai Motor Group зі своїми брендами Hyundai, Kia, та Genesis отримав найбільше нагород від інституту IIHS – 21. 11 автомобілів отримали нагороду Top Safety Pick+ (Tucson, Palisade, Santa Fe, Nexo, Kia K5, Stinger, Genesis G70, G80, G90 , GV70 і GV80), а 10 - Top Safety Pick.

Знову Hyundai: названо найбільш безпечні автомобілі Потрібно відзначити, що Hyundai також домінував у безпекових рейтингах інституту IIHS і у 2021 році. Як кажуть, стабільність – ознака майстерності.

Також у поточному році з безпеки відзначилися автомобілі Volvo. Відразу 10 машин цього бренду здобули найвищу нагороду за безпеку - Top Safety Pick+.

У 2023 році інститут IIHS запровадить ще суворіші критерії краш-тестів на безпеку. Так, наприклад, оцінка наслідки бічного удару буде проводитись на вищій швидкості.

Нагадаємо, раніше ми назвали ТОП-5 найбезпечніших автомобілів за результатами краш-тестів Euro NCAP.