Opel представив електрокар за 7000 євро

Opel показав електромобіль Rocks-e, який відносять до класу міської мобільності SUM. Його вважають проміжною ланкою між скутерами і автомобілями.

Opel представив електрокар за 7000 євро - today.ua
Opel Rocks-e (2021)

Opel Rocks-e побудований на базі Citroen Ami, який вже продається у Франції. Він отримав трохи інший дизайн кузова, невеликі зміни в салоні. Технічна начинка залишилася такою ж, як у Ami.

Довжина Rocks-e становить 2,41 м, а вага - не більше 425 кг. Стверджується, що в ньому можуть поміститися люди, чий зріст становить понад 1,9 м.

Opel представив електрокар за 7000 євро Цей квадрицикл, якщо слідувати класифікації Євросоюзу, оснащується електромотором потужністю 8 к.с. і батареєю на 5,5 кВтг. Максимальна швидкість - 45 км. Запас ходу - 75 км. Заряджати батарею можна від звичайної розетки. На це знадобиться близько 3,5 години. До речі, зарядний кабель (3 метра) входить в базовий набір обладнання.

У Німеччині продажі Rocks-e почнуться восени поточного року. Він буде коштувати від 7000 євро. Керувати цим електрокаром зможуть підлітки старше 15 років з мопедними правами категорії АМ.

Opel представив електрокар за 7000 євро Раніше стало відомо, що Volkswagen випустить електромобіль класу VW Polo. Він буде коштувати близько 20 000 євро.