Офіційно представлено новий BMW 2 Series Active Tourer

BMW офіційно представив компактвен BMW 2 Series Active Tourer нового, другого, покоління. У продажу він з'явиться до кінця поточного року.

Офіційно представлено новий BMW 2 Series Active Tourer - today.ua

Новий BMW 2 Series Active Tourer отримав велику решітку радіатора, нові світлодіодні фари, більш тонкі задні ліхтарі і колісні диски розміром від 16 до 19 дюймів. В цілому цей компактвен тепер виглядає сучасно і навіть спортивно.

У порівнянні зі своїм попередником 2 Series Active Tourer другого покоління на 32 мм довший (4386 мм) і на 24 мм ширше (1824 мм). Колісна база не змінилася - 2670 мм. Висота становить 1576 мм.

Офіційно представлено новий BMW 2 Series Active Tourer Салон повністю перероблений, з урахуванням появи операційної системи iDrive 8. Є 10,25-дюймова панель приладів і 10,7-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи.

Офіційно представлено новий BMW 2 Series Active Tourer Базовим двигуном є 1,5 л бензиновий силовий агрегат з турбонаддувом потужністю 136 к.с. і 230 Нм крутного моменту. Розгін до 100 км/год займає 9 секунд при максимальній швидкості 214 км/год. У лінійці двигунів є ще два бензинових силових агрегати і один дизель. Також покупцям запропонують гібридну версію.

BMW 2 Series Active Tourer нового покоління в продажу з'явиться в найближчі місяці. Ціни поки не оголошені.

Офіційно представлено новий BMW 2 Series Active Tourer Раніше BMW офіційно представив оновлений електричний кросовер BMW iX3.