Черга за деякими версіями Toyota Land Cruiser 300 досягла вже 4 роки

В Японії 2 серпня почалися офіційні продажі нового позашляховика Toyota Land Cruiser 300. Попит на нього серед японців такий величезний, що найпопулярніші комплектації доведеться їм чекати до 4 років.

Черга за деякими версіями Toyota Land Cruiser 300 досягла вже 4 роки - today.ua

Під час предзамовлення в Країні висхідного сонця компанія Toyota отримала понад 20 тисяч заявок на покупку Land Cruiser 300. Японський автогігант відразу не може задовольнити заявки всіх бажаючих. Тому за новим позашляховиком вишикувалася черга.

Компанії Toyota навіть довелося зобов'язати покупців Land Cruiser 300 не продавати його протягом першого року володіння. Японський автогігант пояснив це тим, що не хоче відтоку нового позашляховика в регіони, де діє обмеження на ввезення техніки.

Черга за деякими версіями Toyota Land Cruiser 300 досягла вже 4 роки Новий Land Cruiser побудований на платформі GA-F, в його конструкції широко використовується алюміній. Завдяки новій платформі Land Cruiser 300 володіє поліпшеними характеристиками руху по асфальту і бездоріжжю.

У лінійці двигунів з'явилися два нових твін-турбо двигуна V6 - 3,5 л бензиновий і 3,3 л дизельний. Вони працюють разом з новою 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Черга за деякими версіями Toyota Land Cruiser 300 досягла вже 4 роки Раніше фотошпигуни помітили Toyota Land Cruiser 300 в Києві. Це перший Land Cruiser 300, який вже їздить українськими дорогами.