Дуже несподівано: українці стали рідше купувати деякі автомобілі

За даними УкрАвтопрому, у жовтні 2022 року в Україні продали 3 100 нових автомобілів, що на 8% менше, ніж у вересні та у 2,5 рази менше, ніж за аналогічний місяць 2021 року. 57% із них мали бензиновий двигун. Найпопулярнішим бензиновим автомобілем став Kia Sportage.

Дуже несподівано: українці стали рідше купувати деякі автомобілі - today.ua

19% нових автомобілів, які минулого місяця купили українці, оснащувалися дизельним мотором, а 13% - гібридною силовою установкою. Приблизно 10% нових автомобілів, які купили українці у жовтні, були тією чи іншою мірою електрифіковані. Лише 1% нових автомобілів, проданих минулого місяця у нашій країні, мали ГБО.

Як ми вже говорили, найпопулярнішим новим бензиновим автомобілем у жовтні 2022 року в Україні був Kia Sportage. Лідер серед нових дизельних машин – бюджетний кросовер Renault Duster, серед гібридів – Toyota RAV 4 Hybrid, серед електромобілів – Volkswagen ID.4, а серед машин із ГБО – теж Duster.

Найпопулярніший автомобільний бренд в Україні, якщо судити з продажу нових автомобілів у жовтні 2022 року, - це Toyota. На другому місці – Skoda, а на третьому – Renault.

Дуже несподівано: українці стали рідше купувати деякі автомобілі

Більшість нових автомобілів, які українці купили у жовтні 2022 року, було імпортовано до України. Зараз нові автомобілі у нашій країні випускає лише одне підприємство – завод Єврокар у Закарпатській області. Там, нагадаємо, із машинокомплектів роблять автомобілі Skoda.

Нагадаємо, раніше повідомили, що в Україну почали рідше ввозити автомобілі на іноземних номерах.