Оновлений BMW X5 помітили у мінімальному камуфляжі

Компанія BMW продовжує тестувати на дорогах загального користування оновлений BMW X5, але цього разу вже у мінімальному камуфляжі. Його сфотографували під час дорожніх випробувань.

Оновлений BMW X5 помітили у мінімальному камуфляжі - today.ua

Вперше оновлений BMW X5 виїхав на дорожні випробування приблизно рік тому. З того часу цю новинку ще кілька разів бачили на дорогах загального користування, але завжди в сильно закамуфльованому вигляді. Тепер її помітили в мінімальному камуфляжі. Плівкою закриті лише передня та задня частини автомобіля.

Судячи з цих шпигунських фотографій, новий X5 отримав більш спортивний дизайн, нову радіаторну решітку, нові бампери, а також нові фари та задні ліхтарі. У баварського кросовера вже в базовій комплектації будуть елементи пакету M Sport.

Оновлений BMW X5 помітили у мінімальному камуфляжі

Салон стане ще технологічнішим, ніж раніше. У салоні на панелі приладів встановлять великий дисплей. Гібридна версія (саме її сфотографували фотошпигуни) на електротязі зможе проїхати 100 км.

BMW офіційно представить оновлений BMW X5 на початку 2023 року. Однак його постачання розпочнеться лише восени 2023 року.

Оновлений BMW X5 помітили у мінімальному камуфляжі

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у BMW 8 Series буде нове покоління. Воно отримає лише один тип кузова – Gran Coupe.