Оновлений кросовер VW Tiguan подорожчав

Компанія Volkswagen раніше в нинішньому році представила оновлений кросовер Tiguan, який буде продаватися як модель 2022 року випуску. Тепер оголошена вартість цієї новинки. Німецький кросовер подорожчав, він буде коштувати від 25 995 доларів.

Оновлений кросовер VW Tiguan подорожчав - today.ua

Базовий Tiguan S подорожчав на 750 доларів, але у нього більш виразна передня частина з оновленими світлодіодними фарами і оновлені 17-дюймові колісні диски.

У салоні нові передні сидіння з підігрівом і цифрова приладова панель з 8-дюймовим дисплеєм, 6,5-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи і аудіосистема з шістьма динаміками. Є також адаптивний круїз-контроль з функцією Stop and Go, моніторинг сліпих зон і система утримання смуги руху.

Оновлений кросовер VW Tiguan подорожчав Комплектація Tiguan SE за 29 495 доларів відрізняється більш висококласним дизайном (сріблясті рейлінги на даху і 18-дюймові колісні диски). У неї входять датчики дощу, задні двері з електроприводом, дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням, двозонний клімат-контроль, технологія розпізнавання голосу та інше.

Топова комплектація Tiguan SEL R-Line коштує 36 595 доларів. Ця комплектація, незважаючи на те, що отримала більше обладнання, коштує на 2 тисячі доларів дешевше, ніж раніше. Решта комплектацій подорожчали.

В Україні зараз VW Tiguan коштує від 1 059 709 гривень. Він оснащується 2,0 л двигуном потужністю 150 к.с.

Оновлений кросовер VW Tiguan подорожчав

Раніше стало відомо, що в Китаї Volkswagen розробив бюджетний електромобіль Sol E10X . Його ціна - від 6 100 доларів.