Оновлений Jeep Renegade помітили під час тестів

Jeep почав тестувати на дорогах загального користування оновлений компактний позашляховик Jeep Renegade. У продажу він з'явиться в 2022 році.

Оновлений Jeep Renegade помітили під час тестів - today.ua

Оновлений Renegade тестують в сильно закамуфльованому вигляді. Однак, незважаючи на камуфляж зрозуміло, що цей позашляховик отримає нові бампери, нову решітку радіатора, нові фари і нові колісні диски.

У салоні повністю зміниться приладова панель. Екран інформаційно-розважальної системи стане плаваючим, він буде розташовуватися над панеллю приладів, як у Jeep Compass і Commander. Крім того, Renegade отримає нове рульове колесо, як у Compass.

Оновлений Jeep Renegade помітили під час тестів У лінійці двигунів з'явиться новий силовий агрегат. Йдеться про 1,3 л мотор Turboflex потужністю 185 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Цим мотором вже оснащуються Compass, Commander і Fiat Toro. Покупцям також запропонують версію зі старим 2,0 л турбодизелем потужністю 170 к.с.

Продажі оновленого Renegade почнуться в 2022 році. Скільки він буде коштувати - поки не відомо.

В Україні зараз Jeep Renegade коштує від 668 250 гривень. Він оснащується чотирициліндровим бензиновим двигуном потужністю 140 к.с. Коробка передач - 9-ступінчаста автоматична.

Оновлений Jeep Renegade помітили під час тестів Раніше стало відомо, що Jeep розробляє новий компактний позашляховик з електричною силовою установкою.