Новий седан на заміну Logan виявився зовсім не дешевим

У Туреччині почалися продажі нового седана компанії Renault - Renault Taliant. Цей седан повинен замінити бюджетний Renault Logan, проте це навряд чи станеться, так як він коштує від 21 400 доларів.

Новий седан на заміну Logan виявився зовсім не дешевим - today.ua

Taliant побудовано на модульній платформі CMF-B. Його довжина становить 4396 мм, ширина - 1848 мм, висота - 1 501 мм, а колісна база - 2649 мм. Обсяг багажника - 628 літрів.

Від Logan він відрізняється радіаторною решіткою, оптикою, бамперами і задніми ліхтарями. Що ж стосується салону, то він багато в чому схожий на салон нового Renault Logan.

У лінійку двигунів входить 1,0-літровий атмосферний силовий агрегат потужністю 65 к.с. і 1,0-літровий турбомотор потужністю 90 л.с. Також покупцям запропонують версію, яка працює з автогазом. Коробка передач - механічна або варіатор.

Новий седан на заміну Logan виявився зовсім не дешевим

Renault Taliant позиціонується як бюджетний седан. Він в модельній лінійці французького автогіганта на деяких ринках замінить Renault Logan. Правда, ціна у нього чомусь зовсім не бюджетна - від 21 400 до 26 100 доларів.

Новий седан на заміну Logan виявився зовсім не дешевим

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні почалися продажі нового фургона Renault Express, призначеного для сімей і підприємців. У базовій комплектації він коштує від 454 400 гривень.