Новий Renault Kadjar отримає цифрову приладову панель

Фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів Renault Kadjar нового, другого, покоління. Головна новина - у цієї новинки буде цифрова приладова панель.

Новий Renault Kadjar отримає цифрову приладову панель - today.ua

Судячи зі шпигунських фотографій, у нового Kadjar буде L-образна цифрова приладова панель, що включає 12,0-дюймовий дисплей і 12-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи. Можливо, в базовій комплектації дисплеї будуть не такими великими.

В цілому цифрова приладова панель нового Kadjar дуже сильно нагадує приладову панель Renault Megane E-Tech Electric, який був представлений зовсім недавно.

Які зміни відбудуться в дизайні кузова - поки сказати важко, так як тестовий прототип замаскований камуфляжем. Раніше повідомлялося, що цей кросовер буде зроблений в новому корпоративному стилі Renault.

Новий Renault Kadjar отримає цифрову приладову панель Renault Kadjar нового покоління побудований на платформі CMF-C/D. Технічно у нього багато спільного з новим Nissan Qashqai. У лінійці його двигунів не буде дизельних силових агрегатів. Покупцям запропонують версії з переднім і повним приводом. У продажу ця новинка з'явиться в 2022 році.

В Україні зараз Renault Kadjar коштує від 663 900 гривень. Він оснащується 1,5 л дизельним двигуном потужністю 110 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Новий Renault Kadjar отримає цифрову приладову панель Раніше повідомлялося, що в Індії почалися продажі нового кроссовера Renault Kiger. У базовій комплектації він коштує близько 7 500 доларів.