Новий Peugeot 3008 почали тестувати у серійному кузові

Компанія Peugeot почала тестувати на дорогах загального користування Peugeot 3008 нового покоління у серійному кузові. Його вже встигли сфотографувати фотошпигуни. Це третє покоління компактного французького кросовера.

Новий Peugeot 3008 почали тестувати у серійному кузові - today.ua

Peugeot 3008 першого покоління з'явився у 2009 році. З 2016 року автомобілістам пропонують його друге покоління.

Новий Peugeot 3008 помітили під час тестів у Скандинавії. Він покритий суцільним камуфляжем. Передня частина отримала додаткове маскування, і тому лицьова панель виглядає більш опуклою, ніж вона є насправді. У нижній частині переднього бампера видно велику чорну пластикову кришку, яка, мабуть, приховує радар напівавтономних функцій.

Новий Peugeot 3008 почали тестувати у серійному кузові

Позаду кросовер зазнає більш серйозних змін. Позаду лінія даху дуже похила, нагадує нам Peugeot 408. Якоюсь мірою цей 3008 виглядає як зменшена копія стильного французького фастбеку, але з елементами стилю кросовера.

Які зміни відбудуться у лінійці двигунів – ще не відомо. Можливо, покупцям запропонують і повністю електричну версію із запасом ходу понад 320 км.

В Україні зараз гібридний Peugeot 3008 2022 модельного року коштує 2 303 900 гривень. Він має коробку передач e-АКПП-8. Привід – повний. В обладнанні є велика кількість різноманітних систем безпеки, зокрема активних.

Новий Peugeot 3008 почали тестувати у серійному кузові

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Peugeot планує випустити новий купе-кросовер.