Renault випустить новий кросовер на заміну Kadjar

Компанія Renault назве свій новий компактний кросовер Austral. У продажу він з'явиться навесні 2022 року.

Renault випустить новий кросовер на заміну Kadjar - today.ua

Renault Austral у модельній лінійці Renault займе місце Renault Kadjar, продаж якого виявився не таким великим, як планували боси французького автогіганта.

Чому вибрано назву Austral? У компанії Renault вважають, що вона викликає в уяві асоціації про далекий Зелений континент, і що вона запрошує в подорож, а це ідеально підходить для кросовера.

Потрібно відзначити, що Austral отримає новий корпоративний логотип, як Megane E-Tech. Якщо бути більш точним, то це позначення розташовуватиметься в центрі задніх дверей.

Renault випустить новий кросовер на заміну Kadjar Довжина нового компактного кросовера Renault складе 4,51 м. Французи стверджують, що цей автомобіль буде досить просторим, у ньому з комфортом помістяться п'ять людей. Значить, Austral буде за своїми розмірами трохи більше, ніж японський кросовер Qashqai, довжина якого становить 4,42 м.

Судячи з шпигунських фотографій, які раніше потрапили в Мережу, Austral отримає абсолютно новий дизайн, не такий, як у Kadjar. Крім того, у цієї новинки буде новий салон.

Продажі Renault Austral у Європі почнуться навесні 2022 року. Скільки він буде коштувати - ще не відомо.

Renault випустить новий кросовер на заміну Kadjar Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бразильський Renault Duster отримав у краш-тестах 0 зірок.