Новий Kia E-Niro буде без “тигрячого носа“

Компанія Kia готується випустити на ринок Kia Niro нового покоління. У цій новинки буде кілька варіантів трансмісії. Найбільш очікуваний варіант - з електричною силовою установкою, який буде називатися E-Niro. Фотошпигуни помітили його під час дорожніх тестів.

Новий Kia E-Niro буде без “тигрячого носа“  - today.ua

Kia E-Niro тестують в суцільному камуфляжі, але, тим не менш, зрозуміло, що у цього кросовера немає решітки радіатора, виконаної в фірмовому стилі Tiger Nose ( "тигровий ніс").

Загальний дизайн нового E-Niro багато візьме від концепту Habaniro, який компанія Kia показала публіці в 2019 році.

Новий Kia E-Niro буде без “тигрячого носа“ Зараз E-Niro поточного покоління оснащується електромотором потужністю 201 к.с. і 394 Нм крутного моменту. Запас ходу у нього становить 384 км. Очікується, що у нового E-Niro запас ходу стане більше, а ось потужність електричної силової установки якщо і зміниться, то не сильно. Південнокорейський автогігант в цьому випадку віддасть перевагу не продуктивності, а дальності поїздки.

У продажу Kia Niro нового покоління з'явиться в кінці 2021 року. Його електричну версію, мабуть, почнуть продавати в 2022 році.

Новий Kia E-Niro буде без “тигрячого носа“ Нагадаємо, раніше під час дорожніх тестів помітили оновлений флагманський позашляховик Kia Telluride.