Новий Kadjar замінить відразу кілька моделей Renault

Renault Kadjar нового, другого, покоління, який з'явиться у продажу в другій половині 2022 року, замінить в модельній лінійці Renault відразу кілька моделей. Про це повідомляє чеський журнал RNews.

Новий Kadjar замінить відразу кілька моделей Renault - today.ua

Правда, новий Kadjar буде спадкоємцем п'яти моделей французького автогіганта. Зокрема, він повинен буде в деякій мірі замінити такі моделі, як, наприклад, Renault Koleos, Espace, Talisman.

Потрібно відзначити, що новий Kadjar може отримати нову назву. Правда, поки це питання ще не зовсім зрозуміле. Не виключено, що назва Kadjar збережеться в модельній лінійці Renault.

Новий Kadjar замінить відразу кілька моделей Renault За словами віце-президента Renault з інженерних питань Жиля Ле Борна, французький автогігант вже почав розробляти на платформі CMF-EV новий електричний кросовер. Він і повинен стати заміною Kadjar першого покоління.

Цей паркетник за своїми розмірами буде більше, ніж Megane E-Tech Electric. А ось електричні силові установки у них будуть приблизно однаковими. Але, швидше за все, у Kadjar нового покоління буде більш потужна силова установка в топової комплектації, як і більш ємна батарея.

В Україні зараз Renault Kadjar коштує від 663 900 гривень. Він оснащується 1,5 л дизельним двигуном потужністю 110 к.с., який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Новий Kadjar замінить відразу кілька моделей Renault

Нагадаємо, раніше в Індії Renault почав випускати новий бюджетний кросовер.