Нова Hyundai Sonata з'явиться раніше, ніж очікувалося

Компанія Hyundai випустить нове покоління седана Hyundai Sonata в 2023 році, тобто значно раніше, ніж очікувалося. Про це повідомив південнокорейський сайт Auto Post з посиланням на інсайдерську інформацію.

Нова Hyundai Sonata з'явиться раніше, ніж очікувалося  - today.ua

Hyundai Sonata поточного покоління дебютував в 2019 році. Тобто це ще не стара модель. Очікувалося, що приблизно в 2023 році вона отримає оновлення. Однак, замість цього покупцям запропонують нову Sonata.

Справа в тому, що у Sonata поточного покоління дуже спірний дизайн. Кому-то цей дизайн подобається. Однак тих, кому він не подобається, більше. Це негативно позначається на продажах.

Але потрібно відзначити, що зміни торкнуться тільки зовнішнього вигляду машини. Нову Sonata побудують на старій платформі. У неї будуть приблизно такі ж мотори, як і у моделі поточного покоління.

Нова Hyundai Sonata з'явиться раніше, ніж очікувалося Рішення босів компанії Hyundai несподіване, але в ньому немає нічого незвичайного. Коли в середині 2000-х років продажі Ford Five Hundred виявилися поганими, була випущена нова модель, яка одержала назву Taurus.

Раніше Hyundai представив оновлений бюджетний седан Aura. У базовій комплектації він буде коштувати від 8 000 доларів.