Нова Audi A4 з'явиться в 2023 році – всі подробиці

Audi в 2023 році розпочне продавати Audi A4 нового покоління. Ця новинка отримає бензинові і дизельні мотори, а також гібридні силові установки.

Нова Audi A4 з'явиться в 2023 році – всі подробиці - today.ua

Нову Audi A4 побудують на платформі MLB, яка лежить в основі поточного покоління цієї моделі. Зараз на A4 припадає приблизно п'ята частина всіх продажів Audi. Це свідчить про те, що нова Audi A4 дуже важлива для німецького автогіганта.

У лінійку двигунів цієї новинки увійдуть найрізноманітніші силові агрегати. Стандартним буде модернізований 2,0 л бензиновий мотор з турбонаддувом EA888 від VW Group. Крім того, покупцям запропонують кілька версій з гібридною силовою установкою. Будуть також дизельні двигуни, хоча в Європі від них поступово і відмовляються.

Не виключено, що буде також версія з електричною силовою установкою, адже Audi має доступ до платформ PPE і MEB, на яких VW Group випускає електромобілі.

Нова Audi A4 з'явиться в 2023 році – всі подробиці A4 нового покоління отримає помітні зміни в дизайні кузова, в салоні, а також нові технології і системи активної безпеки. Продажі почнуться в 2023 році.

В Україні зараз Audi A4 коштує від 1 013 539 гривень. Вона оснащується 4-циліндровим бензиновим двигуном з турбонаддувом потужністю 190 к.с. і 320 Нм крутного моменту.

Раніше повідомлялося, що Audi з 2026 року припинить розробляти нові автомобілі з бензиновими і дизельними двигунами.