Nissan Note отримав преміальну версію Aura

Компанія Nissan випустила нову версію хетчбека Nissan Note, яка називається Aura. Це найдорожча і добре обладнана версія популярного японського хетчбека. Вона навіть позиціонується окремо від стандартного Note.

Nissan Note отримав преміальну версію Aura - today.ua

Nissan Note Aura від стандартної версії відрізняється оригінальними бамперами, фарами і задніми ліхтарями. Крім того, відразу впадає в око великий шильдик Aura.

Преміальна версія отримала також адаптивне головне світло і 17-дюймові колісні диски.

Nissan Note отримав преміальну версію Aura Aura в "базовїй" комплектації має стільки ж обладнання (наприклад, аудіосистему Bose), скільки стандартний Note в топовїй комплектації.

Aura отримала гібридну силову установку e-Power з двома електромоторами, в якій 1,2 л бензиновий двигун працює в режимі генератора. Пересувається хетчбек на електротязі.

Nissan Note отримав преміальну версію Aura Продажі Nissan Note Aura в Японії почнуться в кінці поточного року. Він буде коштувати від 23 700 доларів. Ціна стандартного Note - від 18 400 доларів.

Nissan Note отримав преміальну версію Aura

Раніше стало відомо, що Nissan в рамках глобальної реструктуризації бізнесу скоротить свою мережу продажів у Східній Європі. Японський автогігант також планує закрити свій завод в Іспанії.