Nissan може випустити позашляховик Skyline

Nissan Skyline нового покоління може стати позашляховиком і чотирьохдверним купе. Про це повідомляє японське видання Best Car з посиланням на власні джерела.

Nissan може випустити позашляховик Skyline - today.ua

Стверджується, що Nissan планує дати шильдик Skyline кільком новим моделям, в тому числі позашляховику. Японський автогігант офіційно цю інформацію поки не підтвердив і не спростував.

Якщо ви хочете приблизно уявити, як буде виглядати позашляховик Nissan Skyline, то подивіться на Infiniti QX55, який офіційно представили в 2020 році. QX55 - це позашляховик з елементами купе, побудований на базі QX50.

В історії Nissan вже були випадки, коли він випускав позашляхову версію звичайної моделі. Так, наприклад, в 2009 році з'явився Skyline Crossover, як JDM версія Infiniti EX37, попередника QX50. Цей кросовер зняли з конвеєра в Skyline поточного, 13-го, покоління.

Nissan може випустити позашляховик Skyline Skyline є важливою моделлю для Nissan. Модель поточного, 13-го, покоління з'явилася в 2013 році, а в 2019 році вона пережила серйозне оновлення. Незабаром має з'явитися його нове покоління. Nissan раніше заявив, що ніколи не відмовиться від Skyline.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Європі почалося виробництво Nissan Qashqai нового покоління.