Nissan до 2027 року розробить 30 нових моделей автомобілів

Автор: Максимов Віталій

Компанія Nissan планує до 2027 року розробити та випустити на ринок 30 нових моделей автомобілів. 16 з них будуть гібридними автомобілями та електромобілями, а решта 14 моделей отримають бензинові двигуни.

Nissan до 2027 року розробить 30 нових моделей автомобілів - today.ua

Плани Nissan на найближчі роки описані в його новому бізнес-плані, який називається "The Arc". Одночасно із презентацією цього бізнес-плану Nissan опублікував велику кількість зображень-тизерів своїх нових моделей автомобілів. Усе це дуже масштабно.

Бізнес-план "The Arc" складається із кількох регіональних стратегій. Наприклад, для США та Канади. У цих країнах до 2027 року Nissan випустить на ринок 7 нових моделей автомобілів. Серед них будуть гібридні автомобілі, а також машини із e-Power.

У Європі до 2027 року цей японський автогігант випустить на ринок 6 нових моделей. До цього періоду на Старому континенті 40% усіх продажів Nissan будуть припадати на електромобілі. У Японії ця компанія планує до 2027 року почати продавати 5 нових моделей. При цьому 70% моделей будуть електромобілями.

Популярні зараз

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Робота половини українських банків може зупинитися: у НБУ назвали причину

Nissan до 2027 року розробить 30 нових моделей автомобілів

Які саме нові автомобілі найближчим часом розробить Nissan - не уточнюється. Судячи з тизерів, більшість із них будуть кросоверами та позашляховиками. Нас це анітрохи не дивує, враховуючи, що в більшості країн світу лідерами з продажу є кросовери та позашляховики.

Nissan хоче до 2027 року оновити 73% своїх моделей та випустити на ринок 8 нових моделей на нових джерелах енергії.

Слід зазначити, що компанія Nissan планує до 2027 року підвищити конкурентоспроможність своїх електромобілів. Як цього хочуть досягти? Наприклад, за рахунок зниження вартості електромобілів нового покоління. Тобто електромобілі Nissan нового покоління коштуватимуть дешевше, ніж коштують сучасні електрокари японського автогіганта. Значного зниження витрат на електрокари нового покоління буде досягнуто за рахунок співпраці з іншими автовиробниками.

Nissan до 2027 року розробить 30 нових моделей автомобілів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Nissan працює над модернізованими літій-нікель-марганцево-кобальтовими (NCM) батареями. У них швидкість заряджання буде на 50% швидше, ніж у сучасних батарей. Також у них буде більша щільність енергії. Крім того, розробляються літій-залізо-фосфатні акумулятори (LFP), які дозволять знизити вартість електрокарів на 30%.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що компанія Nissan офіційно представила оновлений компактний кросовер Nissan Juke, який отримав зміни в екстер'єрі, інтер'єрі та нові технології.