Деяким українським водіям потрібно змінити літні шини на зимові

Автор: Максимов Віталій

Щоосені в Україні багато автовласників стурбовані сезонною заміною шин. Деяким українським водіям треба подбати про це вже наприкінці вересня.

Деяким українським водіям потрібно змінити літні шини на зимові - today.ua

Міняти літні шини на зимові потрібно тоді, коли середньодобова температура повітря опускається близько до +7 градусів. У цей час зростає ймовірність різкого похолодання та ожеледиці, через що літня гума працює майже на межі своїх зчіпних властивостей. Тому краще перевзутися заздалегідь, ніж ризикувати потрапити у ДТП.

В Україні вже у вересні середня температура повітря вночі опускається до +7 градусів у західних областях (Львівській, Закарпатській та інших областях). Вдень температура повітря, звісно, помітно більша. Проте вночі температура повітря в західних регіонах нашої країни помітно знижується. До того ж, випадає багато опадів. Так, якщо у вересні загалом по Україні за 6 днів випадає 30 мм опадів, то у західних областях – 60 мм.

Деяким українським водіям потрібно змінити літні шини на зимові До речі, у вересні 2022 року в Україні вже спостерігалися нічні заморозки у багатьох сферах. Тому настав час подумати про зміну літніх шин на зимові. Якщо ви встановлюєте зимові шини, які вже використовували раніше, врахуйте, що глибина протектора у них повинна бути не менше 4 мм. Інакше користі від такої гуми буде мало.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Досвідчені водії рекомендують встановлювати шиповані шини, якщо доводиться більше їздити містом з чистими дорогами, але при цьому потрібно регулярно виїжджати за місто. В іншому випадку цілком підійдуть прості нешиповані шини.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як правильно вибрати б/в автомобіль.