Деякі власники автомобілів не зможуть отримати державні субсидії

Автор: Максимов Віталій

В Україні власники автомобілів, з моменту випуску яких не минуло 15 років, не зможуть отримати субсидії від держави на оплату послуг ЖКГ. Про це повідомив Пенсійний фонд.

Деякі власники автомобілів не зможуть отримати державні субсидії - today.ua

Йдеться про українців, у власності яких перебуває більше одного автомобіля віком до 15 років. У повідомленні Пенсійного фонду також йдеться про те, що державні субсидії на оплату послуг ЖКГ не зможуть отримати й особи, які входять до складу сім'ї власника кількох автомобілів віком до 15 років. Інші автомобілісти можуть розраховувати на соціальну допомогу від держави, якщо вони на це мають право.

Власник автомобіля та члени його сім'ї можуть розраховувати на державну субсидію з січня 2024 року, коли з моменту випуску ТЗ пройде 15 років.

На субсидію від держави не можуть розраховувати українці, які володіють одним автомобілем, вік якого не перевищує 5 років. І члени їхніх сімей теж не можуть отримувати субсидії.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

Тим часом, станом на початок 2023 року в Україні середній вік автомобілів становив 23,2 роки. Це на 6 місяців більше, ніж у 2022 році. При цьому середній вік електромобілів становив 6,16.

Деякі власники автомобілів не зможуть отримати державні субсидії

Українці почали частіше купувати вікові автомобілі після початку вторгнення в Україну російських окупаційних військ. Це пов'язано з кількома причинами. Одна з них – знецінення гривні.

Потрібно відзначити, що в 2023 році спостерігається тенденція збільшення продажів в Україні нових і вживаних автомобілів. Це пов'язано з тим, що в країні покращилася безпека. Крім того, збільшується ввезення з-за кордону машин. Так, у жовтні 2023 року з-за кордону в нашу країну ввезли 21 800 автомобілів, що на 32,7% більше, ніж за аналогічний місяць 2022 року.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Серед вживаних автомобілів українці зараз найчастіше купують такі моделі: Volkswagen Passat, Skoda Octavia, Volkswagen Golf, ЗАЗ/Daewoo Lanos, Renault Megane, Ford Focus, BMW 5 Series, Opel Astra, BMW 3 Series та Audi A6. Причому Volkswagen Passat є бестселером із продажу вже багато місяців поспіль. Але Octavia та Golf відстають від нього не дуже сильно.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українцям заборонили паркуватись на узбіччях. Кабмін України у жовтні 2023 року ухвалив відповідну постанову.