Деякі моделі BMW втратили проекційний дисплей: відома причина

Через глобальний дефіцит мікрочіпів компанія BMW більше не пропонує для деяких своїх нових моделей як опцію проекційний дисплей (HUD), який дозволяє водієві взагалі не відривати погляд від дорожнього полотна.

Деякі моделі BMW втратили проекційний дисплей: відома причина - today.ua

Так, у Німеччині проекційний дисплей втратив BMW3-Series, але його, як і раніше, можуть замовити за додаткову оплату (2 500 євро) покупці моделей M340i, M340d, і 330e.

За даними Bimmer Today, від глобального дефіциту мікрочіпів постраждала не лише BMW 3-Series. Тепер системи HUD немає на всіх моделях BMW 4-Series, включаючи M440i та M440d.

У свою чергу, BMW X3 і X4 з проекційним дисплеєм тепер доступні тільки у варіантах M40i, M40d та 30e.

Така сама ситуація з BMW 1-Series, 2-Series, і Z4 Roadster. У них проекційний дисплей тепер є тільки у високопродуктивних варіантах M Performance. А ось моделі вищого рівня, наприклад BMW 5-Series, схоже, не постраждали від глобального дефіциту електронних компонентів.

Деякі моделі BMW втратили проекційний дисплей: відома причина Як довго для баварського автогіганта триватиме ця проблема із мікрочіпами – не відомо. За чутками, є проблеми з аудіосистемою Harman Kardon, яка встановлюється на деякі моделі BMW. Виявляється, вона також потрапила до категорії дефіцитного обладнання.

Нагадаємо, раніше в Мережі показали компактвен BMW 2-Series Active Tourer нового, другого покоління.