Не думайте про ГБО: чому не потрібно переводити автомобіль на газ

Автор: Максимов Віталій

Українські автомобілісти встановлюють ГБО на свої автомобілі через те, що на газі їздити вигідніше, оскільки він дешевший. Проте зараз автогаз теж постійно дорожчає. До того ж, існують інші причини, чому не потрібно переводити автомобіль на газ. Інакше така переробка принесе одні проблеми…

Не думайте про ГБО: чому не потрібно переводити автомобіль на газ - today.ua

Експерти не рекомендують встановлювати газоболонне обладнання, якщо автомобіль невеликий. Інакше доведеться забути про багажник, бо там буде балон. Це означає, що все, що раніше зберігалося в багажнику, доведеться перекласти до салону. До того ж радять не ставити ГБО, якщо у автомобіля салон, який трансформується, інакше від цієї функції доведеться відмовитися.

Не потрібно ставити газоболонне обладнання і на автомобіль, який постійно стоїть у підземному гаражі. Справа в тому, що велика кількість підземних парковок з метою безпеки забороняють ставити авто з ГБО.

Категорично не можна встановлювати ГБО на автомобіль, який знаходиться на гарантії. В іншому випадку ви втратите гарантію на двигун, електропроводку, кузов. Справа в тому, що автовиробники забороняють вносити зміни до конструкції автомобіля.

Популярні зараз

Hyundai представив новий електричний кросовер IONIQ 9

В Україні заборонять небажані дзвінки на мобільні телефони

Депутати ухвалили законопроєкт про безпеку в школах

Крім того, краще не встановлювати газоболонне обладнання, якщо ви не дуже багато їздите на своїй машині. Автогаз поки що вигідний, якщо за рік проїжджаєш не менше 30 тис. км. Тобто при роботі в таксі або на комерційному транспорті, а також, можливо, якщо постійно щодня їздиш по роботі.

Ще один нюанс - перш ніж зайнятися встановленням ГБО на автомобіль, подумайте про те, що при необхідності вам його буде складно продати. Зараз практично всі знають, що газоболонне обладнання - це ознака того, що автомобіль, швидше за все, зношений.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Це далеко не всі причини, чому про автогаз краще навіть не думати. Можна, наприклад, ще згадати, що станції для автомобілів з ГБО рідко зустрічаються на периферії, а також алергію, яка може бути на одоранти в автогазі.

Раніше директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін заявив, що в Україні в лютому 2022 року вартість бензину та дизельного палива може збільшитись до 40 гривень за літр, а автогазу – до 25 гривень за літр.

Головне