Не секрет, що в деяких автосалонах можуть обдурити покупців, в результаті чого їм доводиться серйозно переплачувати за автомобіль. Експерти розповіли, як можуть обдурити в автосалоні...
Відразу скажемо, що описані схеми потрапляють під дію деяких статей Кримінального Кодексу, але декого з продавців це анітрохи не бентежить.
Часто в оголошеннях про продаж вказуються занижені ціни на автомобілі. Коли ж покупцеві дають на підпис договір купівлі-продажу, то він з подивом бачить зовсім інші цифри. Які в більш високу сторону помітно відрізняються від цифри в рекламі або в оголошенні, або від тієї цифри, яку йому назвав менеджер по телефону.
Такі дії продавців порушують закон про захист прав споживачів.
Популярні зараз
Українські АЗС збільшили ціни на автогаз
Аналітики повідомили, як зміняться ціни на продукти харчування в Україні
У 2025 році 88% українських компаній планують збільшити зарплати працівникам
В українських вузах не скасовуватимуть бюджетну форму навчання
Крім того, іноді ще до показу автомобіля або укладення договору-купівлі продажу продавець хоче підписати попередній договір з передачею початкового внеску. Деякі продавці навіть хочуть отримати більшу частину суми під розписку без конкретних умов.
Також часто покупцям нав'язують супутні роботи і товари. Це знову суперечить закону про захист прав споживачів. Купівля одного товару не може бути будь-яким чином бути пов'язана з придбанням інших товарів і замовленням послуг.
У деяких автосалонах шахраюють з процентною ставкою по кредиту. Обіцяють один відсоток, а в договорі вказується інший. В результаті покупець автомобіля потрапляє на кілька років в кабалу.
Раніше стало відомо, що шахраї придумали новий тип автопідстав на парковках.