Названо найбільш проблемні б.у. автомобілі - краще не купувати

При покупці б/в автомобіля потрібно звертати увагу практично на все, щоб потім не стати постійним клієнтом СТО. Деякі моделі відрізняються не дуже гарною надійністю. Британське видання What Car, опитавши 14 тисяч автовласників, які розповіли про поломки своїх машин за останні 12 місяців, назвало найпроблемніші моделі віком від 6 до 15 років.

Названо найбільш проблемні б.у. автомобілі - краще не купувати - today.ua

Проблеми, з якими зіткнулися власники, класифікували за 15 категоріями: кузов, двигун, гальмівна система, зчеплення та коробка передач, паливна система, інформаційно-розважальна система, салон, кермо, підвіска, кондиціонер, акумулятор та ін.

Серед субкомпактних міських хетчбеків найбільш негативних відгуків отримав Opel Corsa 2006-2014 років випуску. За останні 12 місяців у нього було найбільше поломок у сегменті субкомпактних міських хетчбеків.

У сегменті компактних сімейних автомобілів найбільше поломок за останні 12 місяців було у Opel Astra з бензиновим двигуном 2009-2015 років випуску.

Названо найбільш проблемні б.у. автомобілі - краще не купувати У сегменті автомобілів середнього класу "відзначився" Mercedes-Benz C-Class з бензиновим двигуном 2014-2021 років випуску, а в сегменті бізнес-класу - Jaguar XF.

У сегменті компактних кросоверів найбільше поломок за останній рік було у MINI Countryman (2010-2017), у сегменті сімейних SUV – у Range Rover Evoque (2011-2019), у сегменті середньорозмірних SUV – у Land Rover Discovery Sport, а в сегменті преміальних SUV – у Land Rover Discovery (2004-2017).

Нагадаємо, раніше експерти назвали 10 автомобілів, які можна сміливо купувати навіть із великим пробігом.