Названо найпопулярніші електромобілі серед українців

Автор: Максимов Віталій

За даними Укравтопрому, у серпні 2022 року в Україні зареєстрували 1397 електромобілів. Найпопулярнішим електрокаром серед українців, як і раніше, є Nissan Leaf.

Названо найпопулярніші електромобілі серед українців - today.ua

Зокрема, у серпні поточного року українську "прописку" отримали 297 автомобілів Leaf. Також до п'ятірки найпопулярніших електромобілів в Україні увійшли Volkswagen ID.4, Volkswagen е-Golf, Renault Zoe та Tesla Model 3.

Як бачите, улюблені електрокари серед українців залишаються незмінними вже багато місяців поспіль. Це пояснюється тим, що вищезазначені моделі є зараз найкращими та доступними у своєму сегменті.

Потрібно сказати, що переважна більшість електромобілів, зареєстрованих в Україні у серпні 2022 року, є б/в. Тільки 152 електромобіля були новими.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

Батьки загиблих військовослужбовців отримали право на пільгову пенсію: умови та розмір виплат

У Міненерго зробили заяву про дефіцит електроенергії в Україні: коли чекати на відключення

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

Названо найпопулярніші електромобілі серед українців В Україні попит на електромобілі збільшився навесні поточного року після того, як виник сильний дефіцит бензину та дизельного палива. Втім частка електрокарів на українському автомобільному ринку продовжує залишатися дуже маленькою. Цьому є кілька пояснень. Наприклад, у нашій країні погано розвинена інфраструктура для автомобілів з електричною силовою установкою.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тим часом, "Енергоатом" планує створити національну мережу зарядних станцій для електромобілів. Таке завдання поставив уряд.

Раніше повідомляли, що в Україні розробляють "народний" електромобіль.