Деякі водії, часто самі того не розуміючи, роблять помилки, коли їх зупиняють співробітники поліції. В результаті вони не тільки втрачають час, а й отримують штраф. Сьогодні ми розповімо про помилки, які найчастіше роблять водії при спілкуванні з представниками органів правопорядку.
Деякі водії, як тільки їх зупиняють поліцейські, поспішають вийти з автомобіля. І дарма. В цьому випадку правоохоронці можуть подумати, що вам є що приховувати і вони звернуть пильну увагу на те, що відбувається в салоні вашої машини.
Іноді автомобілісти відразу починають виправдовуватися і зізнаватися в тому, в чому правоохоронці їх і не підозрюють. Поліцейські можуть зупинити вас по абсолютно іншої причини.
Крім того, до цих пір деякі українські водії вважають, що можуть дати хабар поліцейським. Насправді, зараз йде серйозна боротьба з хабарями, і водія можуть звинуватити не тільки в порушенні ПДР, а й в спробі дати хабар.
Ще одна помилка - погоджуватися з порушенням правил, якщо не порушував. Так, є така категорія водіїв, яким простіше погодитися зі штрафом, ніж сперечатися з поліцією, доводити в суді свою правоту. Але ж поліцейські теж можуть помилятися...
Також не потрібно погрожувати поліцейським, які вас зупинили. Це поганий метод спілкування. Поліцейський, може бути, зупинив вас формально, але після такого він поставиться до вас з усією принциповістю. Крім того, не треба козиряти своїм знанням законів, та й не потрібно жартувати з поліцейськими.
Раніше патрульні поліцейські розповіли водіям, як взимку не потрапити в ДТП.